قیمت دستگاه لیزر موهای زائد - انواع برندها

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد - انواع برندها

انواع برند و شرایط خرید

اگر قصد دارید یک دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد خریداری کنید، یکی از عوامل مهم که باید به آن توجه کنید، قیمت دستگاه است. در مجموعه ی لیزر خانوم فروش ما با توجه به نیاز و بودجه شما، بهترین دستگاه لیزر را به شما پیشنهاد می دهند. شما می توانید با اعتبار هر چقدر که دارید، یک دستگاه لیزر با کیفیت و اصل را از ما دریافت کنید. همچنین، ما تسهیلات مناسبی را برای خرید دستگاه لیزر بدن حرفه ای برای کلینیک ها و مراکز زیبایی فراهم کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی دستگاه لیزر مطلوب خود را تهیه نمائید.

برای خرید یک دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد، باید به چندین عامل مهم دقت کنید. اولین قدم برای تهیه دستگاه لیزر موهای زائد، آشنایی با ویژگی های دستگاه است. این کار می تواند از بروز مشکلات و خرابی های احتمالی در دستگاه لیزر جلوگیری کند. برخی ازعوامل موثر در قیمت دستگاه لیزر موهای زائد عبارتند از:

قدرت دستگاه در برطرف کردن موهای زائد
سطح خنک کننده لیزر موهای زائد
انرژی بار دستگاه موهای زائد
سرعت دستگاه براساس تعداد پرتاب در ثانیه
گارانتی خرید لیزر موهای زائد
خدمات پس از فروش لیزر موهای زائد
گواهینامه ها و مجوزهای مربوط به فروش دستگاه های لیزر موهای زائد
تعداد هندپیس های دستگاه سازگاری دستگاه با نوع پوست مطابقت دستگاه با ضخامت موهای بدن

علاوه بر این، باید به کشور سازنده و کیفیت دستگاه نیز اهمیت داد. همچنین برای خرید لیزر موهای زائد، از مراکز معتبر فروش این دستگاه ها استفاده کنید. چون ممکن است دستگاه های تقلبی با همین نام تجاری در بازار وجود داشته باشند و شما در هنگام خرید لیزر موهای زائد، نتوانید این را تشخیص دهید.

دستگاه های لیزر برای از بین بردن موهای زائد معمولا از سه نوع فناوری استفاده می کنند: الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ. هر کدام از این فناوری ها دارای طول موج خاصی هستند که برای نوع پوست و موی مختلف مناسب هستند. برخی از دستگاه های لیزر از ترکیب چند فناوری نیز بهره می برند. برخی از مدل های رایج و معروف دستگاه های لیزر عبارتند از:

1.دستگاه لیزر کندلا: (Candela) که از فناوری الکساندرایت و ان دی یاگ استفاده می کند و برای پوست های روشن و تیره مناسب است. این دستگاه یکی از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه های لیزر در جهان است ولی قیمت بالایی دارد.
2.دستگاه لیزر تیتانیوم : (Titanium) که از فناوری الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ استفاده می کند و برای تمام طیف های رنگ پوست و مو مناسب است. این دستگاه با قابلیت خنک کننده قوی، عملکرد سریع و قابل قبول را با قیمت رقابتی ارائه می دهد.
3.دستگاه لیزر دکا :(Deka) که از فناوری الکساندرایت و ان دی یاگ استفاده می کند و برای پوست های روشن تا تیره مناسب است. این دستگاه با عمق نفوذ زیاد، تخریب رشته مو را به خوبی انجام می دهد.
4.دستگاه لیزر تریا :(Tria) که از فناوری دایود استفاده می کند و برای پوست های روشن تا گندم گون با مو های ضخیم و تیره مناسب است. این دستگاه چسبید به شارژ شده و قابل حمل است و برای استفاده در خانه طراح شده است.
5.دستگاه لیزر رادو پلاس :(Rado Plus) که از فناوری الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ استفاده می کند و برای تمام طول های رنگ پوست و مو مناسب است. این دستگاه جدیدترین محصول سال 2022 است و با سطح خودکار ساز، عملکرد بهینه را با سادگي فروش مي كند.
جهت اطلاع از قیمت دستگاه لیزر موهای زائد با مشاورین ما تماس گرفته و پس از راهنمایی های لازم و گرفتن تصمیم نهایی اقدام به خرید دستگاه لیزر کنید.

Loader